czwartek, 11 sierpnia 2011

Na czym polega Analiza Duchowa za pomocą wzroku?

Na czym polega Analiza Duchowa za pomocą wzroku? Moja przyjaciółka też się nad tym zastanawiała. Postanowiła mnie przetestować. Siedzieliśmy na ławce na środku rynku. Przechodził chłopak, którego znała. Spojrzała na mnie i z zaciekawieniem pyta: Czy mógłbym coś o tym chłopaku powiedzieć?


Zgodziłem się. Zrobiłem to zresztą z wielką radością i przyznam Ci się, że chciałem ją do Analizy Duchowej przekonać. Z reguły nigdy, nikogo do niczego nie przekonuję, wolę, by ktoś sam coś przetestował, ale tutaj miałem szczególną ochotę. Warto słuchać swojego serca :)


Nie znałem tego chłopaka, ani nie widziałem go wcześniej. Znając jednak Analizę Duchową za pomocą wzroku zacząłem opowiadać.


"Chłopak miał trudne dzieciństwo. Był często oskarżany i ograniczany przez ojca. Ojciec nad nim silnie dominował. Zostawiło to w nim głębokie ślady zranienia. Tłumi je w sobie i czasem tylko można ten żal zobaczyć, kiedy sam chce dominować nad rówieśnikami. Teraz jest to dusza zraniona, która szuka akceptacji u innych, ciepła, choć sama nie potrafi się nim dzielić. Wychodzi mu to tylko z matką.


Z ojcem nie ma kontaktu. Niestety nie potrafię powiedzieć, co się dzieje z jego ojcem. Ale rzadko się widują lub prawie wcale. Agresja chłopaka w kierunku ojca nigdy ujrzała światła dziennego, jest głęboko tłumiona. Z matką żyje w zgodzie i jest jego dobrą duszą. Matka jest kimś, kto daje ciepło, którego on potrzebuje.


Tak, potrzebuje, ale sam nie przyznaje się do tego. Woli pokazywać siebie jako silnego, niezależnego i twardego faceta."


Czy to się zgadza? - Zapytałem Przyjaciółkę.
Była nieco zaskoczona i widać, jak jej oczy pobłyskiwały od uśmiechu. Wyraz twarzy był bardzo miły. Widać było, że dusza zrozumiała i zaakceptowała Analizę Duchową. Przyjaciółka już nigdy więcej nie próbowała mnie testować. Wszystko, co usłyszała było prawdą. Chłopak rzeczywiście miał ciężkie przeżycia w dzieciństwie ze swoim ojcem. Ma do niego wiele żalu. Nie widują się, bo ojciec jest w więzieniu. Matka jest najbliższą mu osobą. O tym chłopaku można było opowiadać więcej, ale nie było takiej potrzeby.


Skąd to wszystko wiedziałem?
Czy to jasnowidzenie?
To akurat nie... To zwykłe zasady, które poznałem i dopracowałem pod kontem duszy. Wszystko widać na zewnątrz. Trzeba tylko wiedzieć jak patrzeć. Dusza przekazuje wszelkie informacje poprzez każdą sferę swojego przejawienia. Sfera najniższa, to ciało fizyczne. Kiedy się je widzi i kiedy się wie, jak na niego patrzeć, można odczytać to, co dzieje się w ciałach wyższych duszy.


Z ciała fizycznego można odczytać to, co dzieje się w ciele
1. energetycznym
2. astralnym
3. mentalnym
4. przyczynowym


Każde z tych ciał wyższych przejawia się i jest widoczne w ciele fizycznym. To jedyna zasada z której korzystałem podczas Analizy Duchowej siedząc sobie na ławce :)


Przy okazji... Czy wiesz o tym, że przekłuwając sobie ciało w różnych niestandardowych miejscach mówisz mi o swoich zranieniach? Wiem nawet o jakie zranienia chodzi :)   Kiedyś Ci je opiszę i Ty też będziesz to wiedział!


Serdecznie Cię pozdrawiam i mam nadzieję, że ten wpis był dla Ciebie ciekawy i że miło spędziłeś czas. Jeśli możesz, zostaw prosze komentarz lub prześlij posta znajomym korzystając z poniższych przycisków.
Sławek

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza